Podsumowanie Warsaw Home 2021

Podsumowanie Warsaw Home 2021

Podsumowanie Warsaw Home 2021 zajęło nam dużo czasu. Po tak długiej przerwie spowodowanej pandemią, bezpośredni kontakt targowy był bardzo ożywczy.

Bester Sklejki wzięło udział w Targach  jako producent komponentów meblowych ze sklejki formowanej. Na stanowisku zaprezentowaliśmy ostatnie najciekawsze realizacje w postaci gotowych mebli naszych Odbiorców, jak i kształtek stanowiących ich fragment. Ogromne zainteresowanie wzbudził, bujany stołek litewskiej marki MUISTA. Większość zwiedzających nasze stoisko, z radością oddawała się terapeutycznemu masażowi kręgosłupa :), przy okazji sprawdzając wytrzymałość i elastyczność sklejki z Łańcuta.

Relacja Bester Sklejki z Warsaw Home 202 Relacja Bester Sklejki z Warsaw Home 202 Relacja Bester Sklejki z Warsaw Home 202

Oprócz elementów sklejkowych dla branży meblowej, przypomnieliśmy też ofertę produktów gotowych marki Bester Studio.
Front zaplecza, zdobiła dekoracyjna kostka Stellar, wewnętrzna ściana eksponowała panel Evan, a rodzina okrągłych dekorów Huo intrygowała niecodzienną formą.

Jak zwykle, gorące komentarze zebrała lampa LOBE, ale co dla nas szczególnie ważne i premierowy zestaw mebli dla dzieci marki Bester Studio.
Wkrótce w ofercie udostępnimy krzesełka dziecięce PROMYK i MIŚ wraz z dopasowanymi do nich stolikami.

Jesteśmy wdzięczni za każde spotkanie i rozmowę podczas Targów. Wiele z tych kontaktów zaowocowało już nowymi projektami, które będziemy Wam relacjonować. Teraz kombinujemy jak się spotkać z Wami ponownie.