Bester po targach Interzum 2019

Bester po targach Interzum 2019

21-24 maja zaprezentowaliśmy na targach INTERZUM 2019 w Kolonii naszą nową markę Bester Studio. Co dwa lata, staramy się podczas tego salonu zaprezentować nowe realizacje Bester Sklejki dla przemysłu meblarskiego.

Na stoisku Bester Sklejki, odwiedzający mogli bliżej przyglądnąć się panelowi Stellar z oferty Bester Studio. Panel ten złożony jest z kompozycji fantazyjnie wygiętych kwadratów ze sklejki bukowej, o okładzinie z dębu. Każdy element jest ręcznie szlifowany i pojedynczo montowany do powierzchni ścianki. Panel Stellar daje duże pole do popisu architektom, którzy wykorzystując kształt dekoru i naturalny rysunek drewna mogą stworzyć własną, niepowtarzalną kompozycję.

Pośród prezentowanych nowości Bester Sklejki znalazły się nowe przykłady kubełków ze sklejki giętej, ciekawe kształty siedzisk i oparć, nowoczesne konstrukcje nóg i ram do siedzisk krzesłowych. Wszystkie elementy wykonane z bukowej sklejki giętej, jednak różniące się sposobem wykończenia jak i zastosowaniem różnorodnych fornirów.

Podczas targów Interzum 2019, miał premierę nowy katalog kształtek Bester Sklejki oraz nowa strona www.bester-sklejki.com, prezentująca ponad 100 dostępnych w ofercie kształtów ze sklejki.